Filmy a seriály zdarma online? Jedna z nejpopulárnějších stránek s nelegálním videoobsahem TopSerialy.to končí. Za jejich zánikem stojí žaloby od společností jako je Netflix či HBO.

Topseriály - online seriály zadarmo

Topseriály - online seriály zadarmo

Využívali jste nebo využíváte topserialy.to či podobné weby pro sledování filmů či seriálů zdarma?

Využívali jste nebo využíváte topserialy.to či podobné weby pro sledování filmů či seriálů zdarma?

Nastává konec pro filmy a seriály online zdarma?

Organizace ACE, kde se sdružuje několik společností, mezi něž patří právě také HBO a Netflix žalovala společnosti Openload, Streamango, VeryStream a RapidVideo, kde se nacházelo přes 72 % veškerého nelegálního obsahu. V současné době je doména topserialy.to nefunkční. Ještě včera jsme zde mohli nalézt strohou zprávu o jejich konci: “Služby VeryStream, Openload, Streamango a RapidVideo ukončily svůj provoz. Vzhledem k tomu, že všechny odkazy na videa byly z těchto zdrojů, rozhodli jsme se provoz ukončit i my.” stálo na webu.

Tento populární server však není jediným, kdo přišel o svůj videoobsah. Většina seriálů je nyní na českém internetu zdarma k nesehnání (alespoň těch od větších producentů) a smazáno bylo také velké množství filmů. Například populární bombuj.eu zatím stále funguje, ovšem dosti omezeně. Portál SledujSerialy.to včera také přestal fungovat, ale provozovatel tvrdí, že jsou na vině pouze přetížené servery. Pro ACE je to tak další velké vítězství a provozovatelé služeb Openload a Streamango mají zaplatit seskupení velké odškodné. Pokud budou velká vydavatelství proti nelegálnímu obsahu nadále takto zbrojit, je otázkou času, kdy bude většina podobných serverů nefunkčních.

zdroj: https://www.svetandroida.cz/topserialy-to-nefunguji/

VAŠE REAKCE?