ChatGPT: Vše, co potřebujete vědět o chatbotovi s umělou inteligencí
ChatGPT, chatbot s umělou inteligencí generující text od OpenAI, vzal svět útokem. To, co začalo jako nástroj pro zvýšení produktivity prostřednictvím psaní esejů a kódu s krátkými textovými výzvami, se vyvinulo v monstrum, které používá více než 92 % společností z žebříčku Fortune 500 pro potřeby širšího spektra.

Chat GPT

Chat GPT

ChatGPT, chatbot s umělou inteligencí generující text od OpenAI, vzal svět útokem. To, co začalo jako nástroj pro zvýšení produktivity prostřednictvím psaní esejů a kódu s krátkými textovými výzvami, se vyvinulo v monstrum, které používá více než 92 % společností z žebříčku Fortune 500 pro potřeby širšího spektra. A tento růst dohnal samotnou OpenAI k tomu, aby se stala jednou z nejvíce medializovaných společností v poslední době, i když vyhození a rychlý návrat generálního ředitele a spoluzakladatele Sama Altmana vyvolalo obavy ohledně jejího směřování a otevřelo dveře konkurentům.

 

Co to znamená pro OpenAI, ChatGPT a jeho další ambice? Spad se stále řeší, ale mohl by posílit konkurenty, jako je Meta a její rodina velkých jazykových modelů LLaMA, nebo pomoci dalším začínajícím firmám s umělou inteligencí získat pozornost a financování, zatímco průmysl sleduje, jak OpenAI imploduje a dává se znovu dohromady.

 

Zatímco ChatGPT má více… hanebnou stránku, je jasné, že nástroje AI v dohledné době nezmizí. Od svého prvního spuštění téměř před rokem zasáhl ChatGPT 100 milionů aktivních uživatelů týdně a OpenAI do něj intenzivně investuje.

 

Před chaosem ve vedení uspořádalo OpenAI 6. listopadu svou první vývojářskou konferenci: OpenAI DevDay. Během konference oznámila řadu aktualizací přicházejících do GPT, včetně GPT-4 Turbo (super nabité verze GPT-4, jeho nejnovější jazykový model psaní), multimodální API a obchod GPT, kde mohou uživatelé vytvářet a zpeněžovat jejich vlastní vlastní verze GPT.

 

GPT-4, který umí psát přirozeněji a plynuleji než předchozí modely, zůstává do značné míry exkluzivní pro platící uživatele ChatGPT. K GPT-4 však můžete přistupovat zdarma prostřednictvím Microsoft Bing Chat ve webových prohlížečích Microsoft Edge, Google Chrome a Safari. Kromě oznámení GPT-4 a OpenAI DevDay OpenAI nedávno připojil ChatGPT k internetu pro všechny uživatele. A díky integraci DALL-E 3 jsou uživatelé také schopni generovat textové výzvy i obrázky přímo v ChatGPT.

VAŠE REAKCE?

Komentáře

https://linknito.cz/assets/images/user-avatar-s.jpg
Napište k tomu první komentář!
Update cookies preferences