Brazilci smetli Koreu za poločas a poslali vzkaz Pelému, trefil se i uzdravený Neymar
Soupeřem Chorvatska bude v pátečním čtvrtfinále mistrovství světa Brazílie, která deklasovala Jižní Koreu 4:1. V sestavě "Kanárků" nescházel uzdravený Neymar, jenž nejprve v 7. minutě sledoval, jak Vinícius Júnior vstřelil první gól, a v 11. minutě zdvojnásobil náskok favoritů z pokutového kopu. Před přestávkou navíc skórovali ještě Richarlison s Lucasem Paquetou. Ve druhé půli už jen zkorigoval Pak Sung-ho. https://www.ceskatelevize.cz/sport/fotbal/mistrovstvi-sveta-2022/438393-brazilci-smetli-koreu-za-polocas-a-poslali-vzkaz-pelemu-trefil-se-i-uzdraveny-neymar/